Dr. Can Akgündüz : “Hiçbir İlaç Masum Değil”

  Dr. Can Akgündüz : “Hiçbir İlaç Masum Değil”

  Bornova Belediyesi, düzenlediği eğitim, söyleşi ve panellerle  alanında uzman isimleri Bornovalılar ile buluşturuyor. Bu buluşmalarda yapılan alternatif tıp konusundaki söyleşide önemli mesajlar vardı!


  Bornova belediyesinin düzenlediği söyleşide  Dr. Can Akgündüz, Alternatif Tıbbı anlattı. İlaçların zararına ve ölüm oranlarına dikkat çeken Akgündüz, “Dünya alternatif tedavi yöntemlerine yöneliyor” dedi.


  5 BİN ÖNCE KEŞFETTİLER!

  İlaçların masum olmadığına ve zararları olduğunu belirten Akgündüz, Bornova Belediyesi Uğur Mumcu Kültür ve Sanat Merkezi Çok Amaçlı Salonu’nda düzenlenen söyleşide, Çin ve Hindistan’da bu alanda yapılan çalışmaların 5 bin yıl öncesine kadar dayandığını batının ise alternatif tıptan çok geç haberdar olduğunu belirtti. Konuşmasının devamında şunları söyledi:  “2003 yılında sadece Amerika’da ilaçların yan etkisinden kaynaklanan ölümlerin sayısı 306 bin. İnsanlar artık bunu fark etti ve doğal olan şeylere yönelmeye başladı. İşte bu noktada alternatif tıp devreye giriyor. Geleneksel Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları bugün 24 üniversitemizde ders olarak işleniyor” dedi.

  ŞEKER VE GLUTENDEN ….

  Facebook sayfamızı mutlaka beğen. Seni Bekliyoruz:

  Akgündüz, “Sağlıklı kalmak için şeker ve glutenden uzak durmamız gerekiyor. Gluten bağımlılık yapan bir madde. Herhangi bir rahatsızlığımız varsa şeker ve gluteni kesmekle bu rahatsızlığın yarısını elemiş oluruz. Kanser hücreleri şekerle beslenir. Yani şeker tüketmekle kansere davetiye çıkarıyoruz” dedi.  Dr. Can Akgündüz, ilaçların vücut üzerindeki etkileri, enerji kavramı, fitoterapi, homeopati, hipnoz, kayropraktik, kupa uygulaması, mezoterapi, ozon uygulaması, Çin Yogası, proloterapi, apiterapi, nöral terapi ve akupunktur gibi konularda da bilgi verdi.

  Paylaşın Haberdar edin
  Facebook sayfamızı mutlaka beğen. Seni Bekliyoruz:
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  Daha fazla Bornova Haberleri, Belediye Haberleri, Haberler 2020
  İzmirden Avrupanın Pek Çok Kentine Direk Uçuşlar Başlıyor

  Efes, İyi ve Adil Gıda Üretecek!

  Gaziemir, Küresel Isınmaya Karşı Çalı Üretecek!

  Kapat