Hoş geldiniz 31.03.2023

İzmir Nüfusu Kadar Ücretsiz Maske Dağıtıldı

İzmir Nüfusu Kadar Ücretsiz Maske Dağıtıldı

Büyükşehir belediyesi çalışmalarıyla başarı hikayeleri yazmaya devam ediyor. Son başarı hikaye salgın konusunda yaşandı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer geçtiğimiz günlerde maske ve salgın konusunda şu demeci verdi;
“Bugüne kadar 1 milyon 800 bin maskeyi Meslek Fabrikası’nda kendimiz ürettik. 2 buçuk milyonu maskematikten olmak üzere 4 milyondan fazla maskeyi ücretsiz olarak dağıttık”

 Konuşmasının devamında Tunç Soyer salgın ve kriz hakkında şunları söyledi;

İzmir Büyükşehir Belediyesi kriz yönetim üst kurul toplantısı yaptık. Yeni normal yaşama dönüşte alacağımız önlemleri görüştük.

Bu cuma bazı camilerde namaz kılınmaya başlanacak. Camilerin içi ve çevresinde dezenfeksiyon çalışmalarına başladık.

Maske artık hayatımızın bir parçası oldu. Çiğli İZBAN istasyon girişine ve Gaziemir Dokuz Eylül Mahallesi Parkı’na seyyar maskematikler koyduk.

Bugüne kadar 1 milyon 800 bin maskeyi Meslek Fabrikası’nda kendimiz ürettik. 2 buçuk milyonu maskematikten olmak üzere 4 milyondan fazla maskeyi ücretsiz olarak dağıttık.

Şubat ayından bu yana devam eden salgın sürecinde sosyal projelere önem verdik ama belediyenin asli işlerini da asla ihmal etmedik. Yakında bunların sonuçlarını almaya başlayacağız.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Öznur Sezer dedi ki:

    Tebrik ediyorum sayın başkanım zaten çok başarılısınız İstanbulda ikamet etmeme rağmen sizin ve İzmir halkına verdiğiniz hizmetlerin sıkı takipçisiyim.ve sizi saygıyla selamliyorum

BİR YORUM YAZ