Hoş geldiniz 13.04.2021

İzmir’de 266 Sağlık Personelinde Korona Virüs var

İzmir’de 266 Sağlık Personelinde  Korona Virüs var

İzmir Tabip Odası Bugün çok önemli bir açıklamaya imza attı. Yapılan açıklamada özellikle hekim ve hemşirelerin hastalandığı gözlemlendi. Ayrıntılar haberimizde!

İzmir Tabip Odası, bugün yaptığı açıklamada İzmir’deki sağlık çalışanları arasında Covid-19 tespit edilenlerin sayısını açıkladı. Sağlık çalışanları arasında virüsün yayılmaya devam etmesi gözden kaçmadı!

266 Sağlık Çalışanında Korona virüs Hekim ve Hemşilere dikkat!
Yapılan görsel açıklamada sağlık çalışanları arasından 266 Kişi Covid-19 virüsü taşıyor. Koronavirüs tespit edilen sağlık çalışanları arasında, doktor, asistan hekim, hemşire, ebe, tıbbi sekreter, memur, sağlık memuru, eczacı, psikolog, şoför, güvenlik görevlisi gibi farklı statüde çalışanlar yer alıyor. Koronavirüse yakalanan toplam doktor sayısı ise 13 Nisan itibarı ile 106.

ÖNLEMLER ARTIYOR!

Hastalığa yakalanların sayısı artarken önlemlerde artmaya devam ediyor. Bir çok sağlık çalışanı, maske ve eldivenle korunmak yerine tamamen dışarı ile teması önleyecek, özel olarak hazırlanmış, yüksek izolasyon sağlayan iş kıyafetleri yavaş yavaş giyiliyor!

Saplıkçılar İçin Özel ULAŞIM!

İzmir Büyükşehir Belediyesi, daha önce yaptığı açıklamada sadece sağlık çalışanlarının faydalanabileceği otobüslerin tahsis edildiği açıklanmıştı. Belirli güzergahlar üzerinde hizmet veren servisler bir çok sağlık çalışanı için büyük önem arz ediyor. Sağlıkçılar bu araçlardan faydalanarak işlerine rahatça gidebiliyor!

İzmirde Koronavirüs Nerelerde Var İçin Tıklayınız :

İzmirde Koronavirüs Nerelerde Var

İzmirde Koronavirüs Nerelerde Var

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ