Hoş geldiniz 09.06.2023

Tunç Soyer Seyyar Makam Aracıyla İzmir’i Geziyor!

Tunç Soyer Seyyar Makam Aracıyla İzmir’i Geziyor!

Geldiği günden itibaren önemli işlere imza atan Tunç Soyer, yeni uygulamasıyla bütün İzmirlileri şaşırttı. Seyyar Makam Aracıyla İzmir’in mahallerini teker teker Tunç Soyer halkın şikayetlerini dinledi. Notlar aldı. Tunç Soyer bu hareketiyle halkın beğenisini kazandı…

 

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer halka daha iyi ulaşmak için yarattığı seyyar makam projesinde ilk turuna çıktı.

Buca’nın Akıncılar ve İnönü mahallelerini ziyaret eden Başkan Soyer’e Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç da eşlik etti. Tunç Soyer, Makam aracıyla çıktığı ilk gezisinde  yurttaşların ulaşım, altyapı, üst geçit, yol, çocuk parkı ve pazar yerleri noktaları ilgili şikayet ve önerilerini dinleyip notlar aldı. Toplu ulaşım ilgili sıkıntılar için , “Aralık ayında 30 araç ilave edeceğiz. 2020 yılında ise 80 civarında otobüs alımı yapacağız. Sizi rahat ettireceğiz” dedi. Ulaşım Sorunun kesin olarak metroyla çözüleceğini söyledi.

YENİ TURLAR GELİYOR!

Seyyar makam aracında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Soyer, çocuk parkları ve gençlik merkezlerinin yapılacağını söylerken, bu çalışmaların öncelik olduğunu belirtti.

 

“Söyledikleri şeyi yerinde görmemiz gerekiyor” diyen Soyer, “Kimse aslında çok mucizevi talepler peşinde değil. Pazar yeri, çocuk parkı isteniyor. Biz bunları zaten biliyoruz ve planlıyoruz. Onların bunu doğrudan doğruya söyleyebiliyor olması, bizim dinlememiz önemli. Bazen gerçekten atladığımız bir şey oluyor. Ben bu hikayeyi böyle sürdürecek olmaktan dolayı çok mutluyum. Bugünkü ilkti, bunu sürdüreceğiz. Büyükşehir Belediyesi önümüzdeki 4,5 yıl en çok muhtarlara kulak verecek. Biliyoruz ki her biri kendi mahallesinin sorununu en iyi bilen insanlar. Bu araç ve bu proje onun için. Her fırsatta çıkacağım” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ