Hoş geldiniz 20.05.2024 İzmirdebul.net 'e hoş geldiniz

İzmir Firma Rehberi – İzmirde Bul

Firma Rehberi Nedir?

Firma rehberi,  firmanızı internet ortamında bulunmasını kolaylaştıran ve size ekstra müşteriler getiren sitelerdir.  İzmirde bul olarak sunduğumuz farklı imkanlarla firmanızı en iyi şekilde tanıtmanıza yardımcı oluyoruz.

İzmir Rehberiyle Bedava Reklam İmkanı

İzmirde Bul şehir rehberi diğer firma sitelerinden farklı olarak içinde haberler dahil olmak üzere İzmir’e ait pek çok şeyin bulunduğu farklı bir rehberdir. Firmanız hem site içinde tanıtılır hem de Google’da çıkar. Bu özellikleriyle İzmirde Bul benzersiz bir şehir rehberidir.

İzmirde Bul şehir rehberinin sunduğu özellikler için başka rehberlere yüzlerce lira ödemenize gerek yok. Baskı işlerinizi bize yaptırarak rehberimize ücretsiz kayıt olabilirsiniz:

İzmirde Bul Şehir Rehberine Kaydol, Baskı İşini Reklamını Bedava Getir!
Google’da firma ismiyle çıkma ve anahtar kelimelerde çıkma ; site içi reklam dahil sunduğumuz imkanları hiçbir şehir rehberi size sunmamaktır. İzmirde bul ile sunduğumuz fırsatlara ücretsiz ulaşmak hiç zor değil. Kartvizit, broşür ve benzeri işleri çözüm ortağımız Gia 7 ile yaptırarak ücretsiz sitemize kayıt olabilirsiniz.

Hem Google’da Hem de İzmirde Bul’da Bedava Reklamın Çıksın İstiyorsan Rehbere Mutlaka Kaydol!

 

İzmirde Bul’a her gün yüzlerce İzmirli gelmekte ve İzmirliler Google arama motorundan eklediğimiz firmaları bulmakta. Bugüne kadar yüzlerce firma sitemize kaydoldu. Kayıt için acale et!

 İzmirde Bul Rehberine Nasıl Kaydolurum?

Rehberimizdeki elit yapıyı korumak; firmaların site içi reklamları ve Google’da çıkması için kayıt için ücret almaktayız. Gia 7 Ajans’la yaptıracağınız işlerle birlikte sitemize kaydolabilirsiniz. Böylece kartvizit veya baskı işinizi bedavaya getirmiş olacaksınız

İş yaptırmak istemeyen ve kayıt ücreti ödemek isteyen müşteriler için ücretli kayıt seçeneğini de vardır! Kayıt ücreti 125 liradır. Ücretli kayıtlarda ekstra özellikler sizi beklemektedir. 125 liralık kayıt ücretini Gia 7 den 125 liralık alışveriş karşılığında bedava getirebilirsiniz.

Ücretli kayıt ve ücretsiz kayıt arasında bazı farklar vardır:

Ücretli kayıtlarda müşterileri sunduğumuz ekstra özellikler :

Ekstra fotoğraf yükleme imkanı ve ekstra sayfa dizyanı.
30 lira değerinde reklam imkanı
Reklam paketi alarak da kayıt olabilirsiniz : (ücreti : Kayıt ücreti üzerine 100 lira eklenmesiyle olur.)

– 60 lira değerinde Sosyal Medya veya Google reklamı.
– Ücretsiz instagram ve facebook hikayelerinde gönderi atımı.
– Site içi ekstra reklam imkanı.

Hızlı şekilde kaydolmak içinGia7 Whatsapp Hattı:
Daha fazla bilgi mi almak istiyorsun? :Gia 7 Şehir Rehberi Kaydı