Hoş geldiniz 15.04.2024 İzmirdebul.net 'e hoş geldiniz

İzmir Kültür Sanat Fabrikasına Nasıl Gidilir?

  İzmir Kültür Sanat Fabrikasına Nasıl Gidilir?

  İzmir Kültür Sanat Fabrikası, İzmir’in yeni cazibe merkezi olacak gibi duruyor. İzmirlinin ziyaret etmek isteyeceği ve görmek isteyeceği bu alanın yol tarifini sizler için hazırladık.

   İzmir Kültür Sanat Fabrikası Nerede?

  Kültür Sanat Fabrikası İzmir Alsancak’ın tam göbeğinde ve ulaşımı oldukça kolay yerdedir. Açık adresi şu şekildedir:
  Mimar Sinan, Ziya Gökalp Bulvarı no 36, Konak/İzmir

   Kültür Sanat Fabrikasından Hangi Otobüs Geçer?

  Kültür Sanat Fabrikasının önünden geçen direk geçen bir otobüs ne yazık ki yoktur. 

   Kültür Sanat Fabrikası Yol Tarifi

  İzmir Kültür Sanat Fabrikası için gitmek için izlenecek en iyi yol geleceğiniz konuma bağlı olarak Tramvay veya İzban’ı kullanmaktır. Tramvay ile gelecekler İzmir Atatürk Spor Salonu durağında inerek yaklaşık 20m kadar yürüyerek Fabrikaya ulaşabilir. İzban’la gelecekler ise İzban Alsancak durağında indikten sonra tramvaya binerek az önce bahsettiğimiz durakta inebilir veya Alsancak Garı’ndan yürüyerek de gidebilir. Ayrıca Talat Paşa caddesinden geçen 253 ve 920 nolu otobüslerden Talatpaşa durağından inilerek fabrikaya yürünebilir.

  Konak’tan Nasıl Gidilir?

  Konak’tan gitmek için tramvay en iyi çözüm olacaktır.  Atatürk Spor Salonu durağında inerek yaklaşık 20m kadar yürüyerek İzmir Kültür Sanat Fabrikasına gidebilir.

  Karşıyaka’dan Nasıl Gidilir?

  İzmir Kültür Sanat Fabrikası’na Karşıyaka’dan iki yoldan gidebilir. Vapur seferleri kullanılarak Alsancak Vapur İskelesi’nden yürüyerek gitmek mümkündür. Diğer yol ise İzban’ı kullanıp Alsancak Gar’a ulaşıp oradan tramvaya binmek ardından İzmir Atatürk Spor Salonu durağında inerek oradan yürümektir. 

  Buca’dan Nasıl Gidilir?

  Buca’dan ulaşım için en kestirme yol; İzban’ı kullanıp Alsancak Gar’a ulaşıp oradan tramvaya binmek ardından İzmir Atatürk Spor Salonu durağında inerek oradan yürümektir.  Diğer yol ise 470 – TINAZTEPE – LOZAN MEYDANI otobüsine binip İzmir Fuarı Lozan Meydanı’ndan yürümek veya tramvaya binip gitmektir.

  Bornova’dan Nasıl Gidilir?

  Bornova’dan Kültür Fabrikası’nı gitmek için metro ve İzban yolu kullanılarak Alsancak Gar gidilmeli oradan tramvaya binip  ardından İzmir Atatürk Spor Salonu durağında inerek fabrikaya ulaşılabilir.

  Fahrettin Altay’dan Nasıl Gidilir?

  İzmir Kültür Fabrikası’na ulaşmak için en iyi yol Konak’ta tramvaya binerek İzmir Atatürk Spor Salonu durağında inerek fabrikaya ulaşmaktır. Diğer yol ise metroyu kullanarak İzban’a bininiz ardından Alsancak Gar’da inerek tramvay yoluyla veya yürüyerek fabrikaya gidilebilir.

  İlgili Bağlantılar

  Buca’ya gitmek için yol tarifi https://izmirdebul.net/bucaya-nasil-gidilir/

  Paylaşmaya var mısın? Bizi lütfen yalnız bırakma...
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ